ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ:
логін :
пароль :
Нагадати пароль?
 
 
Навігація по сайту
Оберіть потрібний розділ...
 
  Про ліцей
  Прозорість та інформаційна відкритість (ст.30 Закону України "Про освіту")
  Звіт директора
  Педагогічний колектив

   Творчі здобутки педагогічного колективу
   Сайти вчителів ліцею

Результати:
   – предметні олімпіади
   – захисти по лінії МАН

  Розклад уроків
  Розклад гуртків та клубів за інтересами
  Самоврядування
  Правовиховна робота

   ЗНО 2018
  "Лікейський сад"

  До 70-річчя Перемоги

  Ліцей готується до відзначення 200-річчя Кобзаря

  Про ліцей на сторінках преси

  Методичні рекомендації

  Спортивне життя

  Сторінка психолога

  Ліцей відзначають

  Ліцей вітає

  Анкета для он-лайн опитування вчителів
  Діагностична анкета для он-лайн опитування вчителів

  Фотогалерея
  3D подвір'я ліцею
  Віртуальний тур
  Бібліотека ліцею
  Підготовчі курси з англійської мови

  Контакти
 

Усі останні новини
ПОШУК ПО САЙТУ:
   

 
Популярні статті
Найпопулярніше на сайті...
» Інформація
» Інформація
» Інформація
» Інформація
Календар публікацій
«    Грудень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Опитування
Нам цікава Ваша думка ..
 
Архів новин
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (5)
Квітень 2019 (5)
Березень 2019 (2)
Січень 2019 (8)
Грудень 2018 (6)


Погода в Україні


24-12-2012, 15:39 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з фізичної культури
Результати олімпіади з фізичної культури
  23 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури.

Лесик Вікторія (31 група) здобула ІІІ місце (вчитель Гордусь М.В.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

23-12-2012, 15:37 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з педагогіки та психології
Результати олімпіади з педагогіки та психології
  22 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології.

Прокопенюк Антоніна (34 група) здобула І місце (вчитель Рудик Л.І.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

22-12-2012, 15:55 Олімпіади та МАН  ] • Результати І туру конкурсу-захисту по лінії МАН
Результати І туру конкурсу-захисту по лінії МАН

Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу-захисту по лінії МАН

Ліцеїсти здобули призові місця:

Барабанова ДіанаІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Пристай А.В.)
Бевз МаріяІ місце. (Науковий керівник – Волковинський О.С., вчитель-предметник – Пристай Л.Й.)
Газіна КатеринаІ місце. (Науковий керівник – Білецька Т.В., вчитель-предметник – Пристай А.В)
Гнатюк МаринаІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Пристай Л.Й.)
Гончарук ОленаІІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Пристай Л.Й.)
Гуляк ОксанаІ місце. (Науковий керівник – Ганаба С.О., вчитель-предметник – Пристай А.В.)
Заморська ОлександраІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Атаманчук С.І.)
Ігнатьєва Марія-ВалеріяІ місце. (Науковий керівник – Рудик Л.І., вчитель-предметник – Атаманчук С.І.)
Карпова ІринаІ місце. (Науковий керівник – Гай Ю.Б., вчитель-предметник – Московчук Г.Д.)
Лаврук СергійІ місце. (Науковий керівник – Бондарчук А.С., вчитель-предметник – Московчук Г.Д.)
Лєнська АнастасіяІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Коваль Я.Є.)
Лобашов ІванІ місце. (Науковий керівник – Смольницький Ю.М., вчитель-предметник – Коваль Я.Є.)
Микитюк ОлександраІІІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Ружицька Ю.А.)
Муяссарова КатеринаІ місце. (Науковий керівник – Гай Ю.Б., вчитель-предметник – Московчук Г.Д.)
Остапишин АндрійІ місце. (Науковий керівник – Криськов А.А., вчитель-предметник – Коваль Я.Є.)
Пиріг ІринаІІ місце. (Науковий керівник – Лозовий В.В., вчитель-предметник – Пристай А.В.)
Решетнік АндрійІІ місце. (Науковий керівник та вчитель-предметник – Пристай А.В.)
Ярема БогданІ місце. (Науковий керівник – Смольницький Ю.М., вчитель-предметник – Московчук Г.Д.)

17-12-2012, 15:42 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з астрономії
Результати олімпіади з астрономії
  16 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.
Ліцеїсти здобули призові місця:
    Серед 11 класів:
        Шидея Віталій (332 група) - ІІ місце (вчитель Смольницький Ю.М.)
        Сергеєва Лев (33 група) - ІІІ місце (вчитель Смольницький Ю.М.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

16-12-2012, 10:13 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з правознавства
Результати олімпіади з правознавства
  15 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
Ліцеїсти здобули призові місця:
    Серед 9 класів:
        Підліснюк Максим (11 група) - ІІІ місце (вчитель Чернецька О.В.)
    Серед 11 класів:
        Малищук Іванна (34 група) - І місце (вчитель Чернецька О.В.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

15-12-2012, 19:44 Події  ] • Вчитель року-2013
Вчитель року-2013
Вітаємо!!!

Смольницького Юрія Михайловича

з перемогою на міському етапі конкурсу професійної майстерності «Вчитель року-2013»


Бажаємо подальших успіхів!!!

10-12-2012, 10:10 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з інформатики
Результати олімпіади з інформатики
  9 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
Ліцеїсти здобули призові місця:
    Серед 9 класів:
        Підліснюк Максим (11 група) - ІІ місце (вчитель Аносов Д.О.)
    Серед 11 класів:
        Ярема Богдан (31 група) - ІІ місце (вчитель Аносов Д.О.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

3-12-2012, 10:07 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з хімії
Результати олімпіади з хімії
  2 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Ліцеїсти здобули призові місця:
    Серед 9 класів:
        Басюк Юлія (13 група) - ІІІ місце (вчитель Ніколайчук В.І.)
    Серед 10 класів:
        Бескидевич Іванна (23 група) - ІІІ місце (вчитель Ніколайчук В.І.)
    Серед 11 класів:
        Сергеєв Лев (33 група) - ІІ місце (вчитель Врублевська Л.О.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

2-12-2012, 10:03 Олімпіади та МАН  ] • Результати олімпіади з іноземних мов
Результати олімпіади з іноземних мов
  1 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.
Ліцеїсти здобули призові місця з англійської мови:
    Серед 9 класів:
        Кулява Олена (12 група) - ІІ місце (вчитель Соболь О.В.)
        Войцеховська Катерина (14 група) - ІІІ місце (вчитель Соболь О.В.)
    Серед 10 класів:
        Заболотна Юлія (22 група) - ІІ місце (вчитель Піщук Н.А.)
        Третяк Яна (22 група) - ІІ місце (вчитель Піщук Н.А.)
        Лайтер Кристина (24 група) - ІІ місце (вчитель Сцисловська О.І.)
        Смельцов Олег (22 група) - ІІІ місце (вчитель Піщук Н.А.)
    Серед 11 класів:
        Прокопенюк Антоніна (34 група) - І місце (вчитель Чайковська О.В.)
        Мартіна Вікторія (332 група) - ІІІ місце (вчитель Сцисловська О.І.)
        Побережна Лоліта (32 група) - ІІІ місце (вчитель Паладійчук Н.О.)

Вітаємо вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

 
Ліцензія Creative Commons